Klasická vs. americká hypotéka

Některé životní sny jdou plnit vcelku hladce, jiné potřebují daleko více úsilí, aby se staly skutečností. Jedním z tak trochu nedosažitelných snů je v současnosti i vlastní bydlení. Ceny nemovitostí každým rokem nekontrolovatelně rostou a pořídit si tak vlastní nemovitost v centru některém z našich krajských měst, je trochu utopie. Ne, že by to v menších městech bylo jednodušší. Jedno je ale jasné, ať už se rozhodneme pro kteroukoliv lokaci, bez cizí pomoci to nepůjde. Jen málokdo se může v dnešní době pyšnit větším obnosem peněz, který by tento „luxus“ mohl zafinancovat. Mnoho lidí pak mylně rozmýšlí, zda vsadit na osvědčenou klasiku v podobě hypotečního úvěru na bydlení nebo vsadit na poměrně nový úvěrový produkt – americkou hypotéku. Oba tyto úvěrové produkty jsou přitom diametrálně odlišné.

 

podpis smlouvy

Účelovost

Zásadní rozdíl mezi těmito dvěma úvěry tkví hlavně v jejich účelovosti. Zatímco běžná hypotéka na bydlení je účelový produkt, který je sjednán mezi dlužníkem a věřitelem (bankou) za konkrétním účelem, čili rekonstrukcí, výstavbou případně koupí nemovitosti. Aby měla banka jistotu, že dlužník opravdu finance čerpá za předem sjednaných podmínek, musí dlužník veškeré výdaje spojené s financováním bydlení dokládat pomocí dokumentů, faktur, účtenek atd.

výstavba domu

Americkou hypotéku volí řada lidí kvůli její benevolentnosti. Jedná se o neúčelový úvěr, není tedy nutné dokládat, na co byly peníze z úvěru čerpány. Dlužník tak může peníze čerpat dle svého uvážení na větší výdaje spojené s životním stylem nebo na rychlejší plnění svých snů.

 

Roční úroková sazba

Podobně je to i s roční úrokovou sazbou. I když je běžný hypoteční úvěr na bydlení striktně svázán s některými pravidly, což může být dosti limitující, nabízí velmi příznivou roční úrokovou sazbu s fixací na několik let.

Oproti tomu benevolentnost americké hypotéky je do velké míry vykoupena vyšší úrokovou sazbou, na financování vlastního bydlení tedy o poznání méně výhodný produkt. Nicméně americká hypotéka kalkulačka Nebankovnihypoteky vám snadno vypočítá všechny důležité parametry úvěru. 

Co všechno zahrnují SEO služby

Není pochyb o tom, že dosažení zisku je cílem každého podnikatele. To platí i pro ty malé a střední. Klíčem k tomu je získávání stále nových zákazníků. S tím nám poměrně dost pomáhá propagace. Ta může mít mnoho podob, některé jasné, jiné skrytější. Do této druhé kategorie patří mimo jiné i metodika SEO. O co se jedná?

 

V podstatě jde o to, aby při zadání určitého slova či výrazu do vyhledávače byla naše webová stránka ve výsledcích na jednom z předních míst. Jak nám to pomůže?

 

burza2

 

Předně je zde fakt, že při vyhledávání čehokoliv má většina lidí tendenci kliknout pouze na prvních pár odkazů, které se ve výsledcích objeví. Nikomu se asi nebude chtít projíždět například deset stránek výsledků, zvláště když jsou seřazeny podle relevance.

 

Čím výše tedy naše internetová stránka ve výsledcích bude, tím více lidí na její odkaz klikne a navštíví ji. A každý z těchto návštěvníků je potenciální zákazník. A čím více jich bude, tím je pravděpodobnější, že si některý z nich něco koupí. Tím vším se nám samozřejmě zvýší zisk.

 

A jaké tedy SEO služby seolight.cz máme, abychom tohoto cíle dosáhli? Je jich hned několik. Tou první je analýza klíčových slov, kde se zjišťuje, které slovo či fráze jsou v daném oboru nejvíce vyhledávané. Na ty je pak možné cíli další postup.

 

clanek2

 

Následovat může úprava webové stránky klienta tak, aby ji jednak vyhledávač zařadil do výsledků, a za druhé aby byla pro potenciální zákazníky uživatelsky co nejpřívětivější. To je také důležité, neboť pokud budou mít problém se zde vyznat, a najít například katalog produktů, pak si s největší pravděpodobností nic nekoupí a raději půjdou jinam.

 

V neposlední řadě zde máme psaní podpůrných článků. Těch je potřeba napsat větší množství za relativně krátkou dobu. Slouží k tomu, aby přesvědčily vyhledávač, že se jedná o relevantní odkaz.

 

Je samozřejmé, že to vše něco stojí. Klient tak musí být připraven si za tyto služby zaplatit. Avšak v porovnání se zvýšením zisku je to jen malá investice.

Osobní či firemní web

Kdysi pradávno a ještě dříve, když byly počítače ze dřeva a poháněly se klikou, mohl udělat web jen a jen odborník. Laik to prostě nezvládl, protože neměl potřebné znalosti. Což o to, naučit se HTML není zase tak složité, ale další a další potřebné věci již ano.  

Starý počítač

V dnešní době už to tak složité není a web si může během deseti minut udělat kde kdo. A nemusí mít o tom co je to HTML nebo CSS ani páru. Prostě si někde na hostingu otevře šablony a do nich naplácá co potřebuje. Web je hotov a nestojí to ani korunu.  

Jenže, on není web jako web. Uvedu příklad. Máte tam obrázek sochy. Třeba Lenina, abychom se zasmáli. Když ji chcete ukázat kamarádům, musíte jim sdělit adresu webu a tam si ji oni najdou. Když však zadáte do vyhledávače heslo socha Lenina, najde jich možná spousty, ale tu vaši ne. Proč? 

To je to, o čem je tento článek, Fotku nemáte řádně popsanou. Vyhledávač ji nevidí. A pokud jste ji popsali například s diakritikou, bude výsledek stejný. Tohle se netýká jen fotek, ale všeho ostatního. Vše by mělo být řádně popsáno, dodržena struktura webu a další a další maličkosti, které většina šablon nepodporuje. Zvláště pokud to děláte například ve WordPressu.  

Web v tabletu

Na každou práci by měl být odborník a proto, pokud chcete skutečně viditelný web a nejen pro pár známých, je dobré takového odborníka kontaktovat. Například u webu, který má vydělávat je to naprostá nutnost.  

Tvorba webových stránek Uherské Hradiště disponuje ne jedním, ale hned několika lidmi, kteří dokáží se stavbou webu pracovat účelně a rychle. Postačí tedy kontaktovat tuto firmu a můžete si být jisti, že o vás bude velmi dobře postaráno. Vy sdělíte svůj záměr a pak už jen budete konzultovat pokračující stavbu celé stránky. Protože hlavní slovo, co a jak má vypadat, budete mít samozřejmě vy. A tak přijdete k webu bez starostí a bez dlouhého čekání. 

Půjčka aneb dokazování výdělků

Občas není vůbec jednoduché najít takovou banku, která by nám vyhovovala svými podmínkami. Na trhu jich existuje již celá řada, ale kdo ví, jestli je na ně spolehnutí, kdo ví, jestli se o ně můžete opravdu opřít, když je potřeba a kdo ví, s jakými podmínkami, zákazy a příkazy přijdou příště, když se stanete jejich klientem. Podobné obavy už mít nemusíte. Ano, opravdu existuje celá škála bank a také nebankovních poskytovatelů půjček a úvěrů, kteří jsou v posledních letech hojně na vzestupu. Čím je to způsobeno? Lidé si totiž vybírají a chtějí to nejlepší, zejména nejmenší úrokovou sazbu, když už si musí půjčit peníze a také mnohdy chtějí, aby se v tom banky nebo nebankovní poskytovatelé půjček dlouho nešťourali a bylo všechno rychle a snadno vyřízené. Nikoho jistě nebaví vyřizovat půl roku půjčku, dokládat tisíce a tisíce dokumentů, shánět potřebná povolení, nařízení a ověření. To je přece jen k zbláznění, a proto se nebankovní společnosti rozhodly tato přísná pravidla zmírnit a požadují minimum základních potřebných dokumentů. Nebudeme nikomu říkat, co má dělat ani nebudeme prohlašovat co je lepší nebo horší, na to přece každý chytrý člověk přijde se svým rozumem hned, naprosto sám.

Kreativita v akci

Potřebujete si půjčit a řešíte podobná úskalí? Hledáte úvěr s ručením nemovitostí? Chcete vše rychle vyřídit a nechcete, aby se tím banky dlouhou  dobu zabývaly?

Pokud hledáte produkt, u kterého se ručí nemovitostí, můžete vyzkoušet hypotéku. U té se vždy ručí nemovitostí. V případě, že ale nechcete dokládat své příjmy, pak zřejmě narazíte, protože každý poskytovatel si tyto informace musí ověřit.

Ovšem peníze hned a bez zbytečného zdlouhavého vyřizování získat můžete. To je něco, co  poskytne americká hypotéka bez dokládání příjmů.

dvacet liber bankovky

Základní princip

Jde o to, že vždy si musí poskytovatel půjčky zjistit, kolik vyděláváte, protože musí chránit zejména Vás. Nemůže Vám tedy půjčit miliony, aniž by si ověřil, že máte z čeho splácet. Tímto způsobem se novodobě chrání klienti před finančními bankroty.

 

Jak na výhodné letenky?

Čas od času je potřeba prostě vypnout a odcestovat někam daleko, kde to ještě neznáte, kde se můžete setkat s novou kulturou, vidět co jste ještě neviděli, a tak nějak prostě jen odpočívat a neřešit běžné věci. Problém je v tom, že autem se do těchto oblastí jen tak jednoduše nedostanete a pokud už se tam po vlastní ose vypravíte, trvá to několik dlouhých hodin, které jste mohli strávit blouděním zapadlými uličkami, či centry měst. Řešením, jak ušetřit čas je letecká doprava, která ale nepatří k nejlevnějším, navíc existuje mnoho leteckých společností a velká spousta nabídek letenek a pro člověka, který chce prostě čas od času někde vycestovat je pak velký problém se v těchto nabídkách orientovat a utratí tak za letenku více, než musí.
letadlo nad mraky
I zde tedy platí, pokud chcete ušetřit, svěřte se do rukou odborníka. V tomto případě odborníka, který vám umí ušetřit peníze a sám si od vás za tuto službu nic nevezme. Web honzovyletenky.cz tomuto tvrzení naprosto vyhovuje. Jedná se o stránky, které má na starosti pouze jeden člověk, nadšenec pro věc, cestovatel, který umí najít nejvýhodnější letenky z okolních měst, například z Drážďan, Norimberku, Budapešti, Bratislavy, Katowic a mnoha dalších. Kromě klasických webových stránek je také velice aktivní na Facebooku, kde rovněž přidává tipy a komunikuje s fanoušky stránky. 
dívka před terminálem
Na jeho stránkách naleznete nejen nabídku letenek s odkazy na jejich zakoupení, kdy si můžete vybrat, přes jakou společnost si letenky rezervujete a také se jedním kliknutím dostanete na booking, kde si můžete zarezervovat hotel v dané oblasti, ale naleznete tam také nejrůznější tipy pro cestovatele, novinky z letecké dopravy a také poradnu. Stránky jsou naprosto přehledné a srozumitelné, a to jak pro zkušené cestovatele, tak i lajky. Jejich návštěva vás kromě výborných tipů rovněž ujistí o tom, že letecká doprava už dávno není určena jen těm bohatším, ale právě díky těmto a podobným stránkám i těm, kteří mají do kapsy trochu hlouběji.

Webové stránky bez omezení pro zdravotně postižené

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak zdravotně handicapovaní pracují s počítačem? Velkou pomoc jim prokazují firmy zabývající se přístupností webových stránek a asistivními technologiemi. Mezi tyto patří i pomůcky, které usnadňují komunikaci s počítačem. V současné době, kdy internet a komunikace přes něj je neodmyslitelnou součástí života, výrazně zkvalitňují život postiženým, zmírňují pocity osamocení či vyloučení ze společnosti.Braillovo písmo.jpg
Při vytváření asistivních technologií pro zdravotně postižené je velmi důležitá úzká spolupráce přímo s nimi. Dále je potřeba interdisciplinární přístup. Zrakově handicapovaní mohou velmi zdatně pomoci při vytváření přístupných webových stránek či mobilních aplikací. Zrakově postiženým, kteří trpí poruchou vidění či ztrátou zraku, usnadňují práci s PC mnohá přizpůsobení. 
Pro postižené je zásadní, aby webové stránky nebyly pro uživatele plné překážek. Například nepřehledná struktura webu může být jednou z nich nebo nemožnost ovládání pomocí klávesnice, kterou mají postižení uzpůsobenou pro orientaci hmatem.
Zájem o přístupný web pro postižené vzrůstá. Takový web může být totiž i konkurenční výhodou, a to i z důvodu, že tyto webové stránky jsou přístupnější i straším lidem a také všem uživatelům mobilních zařízení. Dle zákona mají být i webové stránky a mobilní aplikace státních institucí (povinné subjekty) přístupné. Jedná se například o stát, územní samosprávní celky, právnické osoby zřízené státem, státní vysoké školy a další. Novela zákona specifikuje technické požadavky na přístupnost normou, která vychází z mezinárodního standardu, velmi rozšířeného a osvědčeného. Na tento standard je navázána další informační infrastruktura.
Základními principy přístupnosti se rozumí vnímatelnost, ovladatelnost, srozumitelnost a stabilita.
Na závěr několik doporučení pro tvůrce webových stránek:slepec s holí.jpg

  • Věnujte se sémantice, tedy významu slov a znaků.
  • Text, který zdůrazňuje významovou informaci, by měl dostatečně kontrastovat a být čitelný.
  • Nezapomeňte, že vizuální aspekty stránky není handicapovaný schopen vnímat.
  • Podkresové zvuky na web nepatří, případně se musejí dát vypnout, nebo nesmí přehlušit mluvenou informaci v popředí.
  • Zamezte, aby se prováděli na webu jakékoliv akce svévolně, bez spuštění uživatelem.
  • Snažte se, aby vše bylo kompatibilní s přístupovými zařízeními.

Tak výhodná půjčka vám vyrazí dech!

Americká hypotéka, to je bezpochyby ta nejvýhodnější půjčka na trhu. Žádná jiná hypotéka vám nenabídne tolik výhod najednou, a především žádnou jinou půjčku nemůžete využít, na cokoli vás jen napadne.
Ano, je to tak, ať už pomyslíte na cokoli, tak s nebankovní hypotékou to můžete mít. A klidně můžete pustit z hlavy tak banální lidské potřeby jako jsou peníze na bydlení, které shání skoro každý, anebo peníze na splacení starých dluhů, které vám nikdo nechce poskytnout. Pokud jde o americkou hypotéku, tak neváhejte popustit uzdu své fantazii, protože právě tento finanční produkt je k tomu stvořený.
Je vám libo krásnou dovolenou v tropickém ráji?

dolary

Toužíte po cestě kolem světa?
Chtěli byste mít to nejkrásnější a nejrychlejší auto ve městě?
Přejete si bohaté Vánoce anebo nezapomenutelné zásnuby?
Ať už je to cokoli, co se vám líbí, tak pokud jde jen o peníze, tak s americkou hypotékou je můžete mít, než napočítáte do tří.
Americká hypotéka zná jen dvě podmínky, které musíte naplnit, abyste mohli zhmotnit své sny. Jde o to, mít dostatečný příjem pro splácení takového úvěru, a o to, zaručit se za úvěr dostatečně hodnotnou nemovitostí. A to je celé.
Jak již bylo řečeno, tak pokud jde o americkou hypotéku, tak vás nebude brzdit žádné hloupé vymezení účelu využití takové půjčky. Nikdo tak nebude strkat noc do vašich plánů, vy si dokonale ochráníte své soukromí, a to jak před akcí, tak i po ní, protože nikomu nebudete muset ani posléze dokládat, jak jste s penězi naložili – na účty a faktury proto rovnou zapomeňte, nebudete je potřebovat.

měšec

Komu by se podobná představa nelíbila? A pokud stále ještě váháte, tak pomyslete na to, že svou půjčku budete moci splácet až třicet let, takže ji po malých částkách bez potíží umoříte. A získat ji můžete dokonce i se záznamem v registru anebo s nižšími příjmy. Tak co, ještě váháte?

Nebankovní hypotéka je tu pro vás!

Láká vás nebankovní hypotéka? Pak se není čemu divit, neboť se jedná o snadný a rychlý způsob, jak se dostat k penězům! Takový postup jistě velmi oceníte.
Navíc, pokud jde o přístup ke klientům, tak v tomto směru se nebankovní společnosti a klasické banky velmi liší. Zatímco v klasické bance můžete očekávat stejný přístup ke všem klientům bez výjimek, přísné podmínky a minimální snahu vyjít vám vstříc, tak v nebankovní společnosti je tomu přesně naopak. Zde se k vám budou chovat za všech podmínek vstřícně a vaši žádost posoudí individuálně vzhledem k vašim vlastním možnostem.

mince

A to je obrovský rozdíl, který na vlastní kůži výrazně pocítíte. A také pocítíte i to, že nebudete muset nekonečně dlouho čekat na peníze, že nebudete muset vyplňovat stohy papírů a dokazovat jednu skutečnost za druhou, které se ještě ke všemu mnohdy týkají vašeho soukromí.

Postup žádosti o nebankovní hypotéku je snadný a rychlý zároveň. Nemusíte nikam chodit, stačí, když si najdete příslušné webové stránky na internetu, kde svou žádost vyřídíte během několika minut prostřednictvím online formuláře. Do něj zadáte příslušné údaje a nic víc dělat nemusíte – brzy vás sám a na vlastní náklady http://www.slovnik-synonym.cz/web.php/slovo/naklady kontaktuje zástupce společnosti, který se o všechno potřebné postará za vás.
 
Pokud jde o nebankovní hypotéku, tak byste měli mít jasno ve dvou věcech:
Za prvé – za takový typ úvěru je nezbytné ručit nemovitostí. Je jen na vás, jakou konkrétní nemovitost zvolíte jako záruku, protože jde především o to, jaká je její aktuální odhadní hodnota na trhu. Čím hodnotnější nemovitost, tím více peněz můžete prostřednictvím úvěru získat.

bankovka

Za druhé – musíte prokázat, že budete schopni svůj úvěr splácet. To znamená, že musíte mít pravidelné příjmy v dostatečné výši, abyste z nich pokryli pravidelné měsíční splátky, samozřejmě včetně úvěrů.
Když tyto dvě hlavní podmínky splníte, tak už není co řešit a peníze můžete čerpat dokonce expresní rychlostí v den podpisu smlouvy.

Vlastní zařízení pro těžbu

Kryptoměny jsou velmi zajímavým fenoménem, které skrývají obrovský potenciál. Vlastnit platidlo, jehož hodnotu není možné ovlivnit žádnou centrální bankou a neexistuje možnost, jak jej padělat je něčím zcela unikátním. Navíc jsou kryptoměny něčím, co není možné vysledovat a je zcela anonymní. Zájem o kryptoměny neustále narůstá, proto je třeba být těmi, kteří budou na počátku. Dnes se kryptoměny prodávají za hodnoty, které mohou narůst i o stovky procent během velmi krátké doby.

elektronická platba

Chtěli byste být vlastníky kryptoměny
Pokud i vy chcete být vlastníky kryptoměny a nepropásnout příležitost, která z vás může udělat majitele tučného bankovního konta, je třeba zřídit si úložiště kryptoměny. To může být formou některé elektronické peněženky nebo připojené k vašemu počítači podobně jako USB disk. Poté si můžete měnu nakoupit. Kryptoměny prodávají elektronické směnárny i celá řada burz. Vybrat si můžete z mnoha titulů a pak jen čekat, jak se jejich kurz bude vyvíjet do budoucna.

Kryptoměny se těží
Převážná většina kryptoměn se těží a je třeba pro ně mít počítač doplněný o zařízení určené pro těžbu. Jakmile máte toto zařízení doma, zapojíte jej a program už se sám postará o vše potřebné. Aktuálně není vhodné pouštět se soukromě do těžby bitcoinu, ta se vzhledem k nutným nákladům na počáteční investici přestává vyplácet. Je také třeba započítat energetickou náročnost těžby.

slovní skladba

Jako soukromá osoba se věnujte spíše těžbě jiných měn. Zajímavé zisky slibuje těžení etherea. Pomocí on-line kalkulačky si můžete snadno spočítat, zda se vám vyplatí zakoupení zařízení a za jak dlouho se vám vložená počáteční investice vrátí.

V dnešním světě neustálých a rychlých změn se určitě nevyplatí stát stranou a nechat si ujít zajímavé obchodní příležitosti. Zakrátko budou na vašem bankovním účtu přibývat horentní sumy, které jste získali jen s minimálním vynaloženým úsilím.