Občas není vůbec jednoduché najít takovou banku, která by nám vyhovovala svými podmínkami. Na trhu jich existuje již celá řada, ale kdo ví, jestli je na ně spolehnutí, kdo ví, jestli se o ně můžete opravdu opřít, když je potřeba a kdo ví, s jakými podmínkami, zákazy a příkazy přijdou příště, když se stanete jejich klientem. Podobné obavy už mít nemusíte. Ano, opravdu existuje celá škála bank a také nebankovních poskytovatelů půjček a úvěrů, kteří jsou v posledních letech hojně na vzestupu. Čím je to způsobeno? Lidé si totiž vybírají a chtějí to nejlepší, zejména nejmenší úrokovou sazbu, když už si musí půjčit peníze a také mnohdy chtějí, aby se v tom banky nebo nebankovní poskytovatelé půjček dlouho nešťourali a bylo všechno rychle a snadno vyřízené. Nikoho jistě nebaví vyřizovat půl roku půjčku, dokládat tisíce a tisíce dokumentů, shánět potřebná povolení, nařízení a ověření. To je přece jen k zbláznění, a proto se nebankovní společnosti rozhodly tato přísná pravidla zmírnit a požadují minimum základních potřebných dokumentů. Nebudeme nikomu říkat, co má dělat ani nebudeme prohlašovat co je lepší nebo horší, na to přece každý chytrý člověk přijde se svým rozumem hned, naprosto sám.

Kreativita v akci

Potřebujete si půjčit a řešíte podobná úskalí? Hledáte úvěr s ručením nemovitostí? Chcete vše rychle vyřídit a nechcete, aby se tím banky dlouhou dobu zabývaly?

Pokud hledáte produkt, u kterého se ručí nemovitostí, můžete vyzkoušet hypotéku. U té se vždy ručí nemovitostí. V případě, že ale nechcete dokládat své příjmy, pak zřejmě narazíte, protože každý poskytovatel si tyto informace musí ověřit.

Ovšem peníze hned a bez zbytečného zdlouhavého vyřizování získat můžete. To je něco, co poskytne americká hypotéka bez dokládání příjmů.

dvacet liber bankovky

Základní princip

Jde o to, že vždy si musí poskytovatel půjčky zjistit, kolik vyděláváte, protože musí chránit zejména Vás. Nemůže Vám tedy půjčit miliony, aniž by si ověřil, že máte z čeho splácet. Tímto způsobem se novodobě chrání klienti před finančními bankroty.