Skvělá hypotéka

Hypotéka bez dokládání příjmů https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/penize-ihned/ je jedna z nejlepších hypoték, kterou můžete mít. Já to vím, protože ji s manželem máme. Již mnoho let jsme oba moc toužili po vlastním domečku. Stačil nám nějaký menší, kam se vejdeme i s dvěma dětmi a psem. Sice jsme děti ještě neměli, ale moc jsme si je přáli. A tak jsme už chtěli takový dům, kam se vejde čtyřčlenná rodina. Ale jsme zase na druhou stranu skromní, takže nepotřebujeme nic extra velkého.

Zkuste si žádat o hypotéku.

Celý život jsme vyrůstala na vesnici, kde bylo dost místa, takže jsem spíše toužila po větší zahradě než samotný dům. A musím vám říct, že moc lehké hledání to nebylo. Hypotéka bez dokládání příjmů je sice pěkná, ale na co bychom si ji brali, když nemáme co koupit? Raději jsme s manželem zašli do nejbližší realitní kanceláře, abychom se ujistili, jestli takový domeček existuje, jaký si přejeme. A byli jsme docela zklamaní. Moc takových domů není. Když je dům velký, tak je zase malá zahrada, když je malá zahrada, tak i malý dům. Nebylo nic, co by se nám dost zamlouvalo. Sice hypotéku bez dokládání příjmů jsme měli před schválenou, ale neměli jsme ji za co utratit.

Nový domek? S hypotékou je to možné.

Myslím tedy za domek. musím říct, že jsme byli asi půl roku zoufalí, než se stal zázrak. Jednoho dne nám zavolala realitní makléř a s radostí nám řekl, že pro nás našem velmi vhodný domek podle našich přání. Nemohla jsem uvěřit vlastním uším. Třeba to vážně vyšlo! S manželem jsme se šli ihned na nový domek podívat. A byl to on. Krásný menší domek čtyři plus jedna a velká zahrada s altánem. Víc jsem si přát vážně nemohla. Takže už nám s manželem chyběli jen ty děti. A jedno se nám podařilo asi rok po tom, co jsme si dovybavili dům. Pěkně načasované! A pokud i vy toužíte po nějakém domku se zahradou nebo jen nějakém malém bytečku pro dva, tak bych vám moc ráda doporučila hypotéku bez dokládání příjmu. Je výhodná.

Potřebujete půjčku?

Lidem se i přes jejich sebevětší snahu nejednou přihodí ta nemilá skutečnost, že nemají k dispozici tolik peněz, kolik by jich potřebovali mít. I když někdo pracuje, až se z něho kouří, i když pracuje od nevidím do nevidím, někdy si nevydělá tolik, aby za to mohl dostatečně kvalitně a spokojeně žít. Příjmy našinců přece často nejsou nijak závratné, zato naše nutné výdaje mohou být třeba i pomalu astronomické, a to pak samozřejmě nejde dohromady. Pak už je jenom otázkou času, než nám peníze dojdou a my se tím pádem ocitneme ve finanční tísni.

peníze franky

Nikdo z nás samozřejmě nechce být chudý. To dá rozum. Ale kvůli zmíněné situaci prostě někdy zažívá finanční problémy kdekdo z nás. Leckdo jednoho dne zjistí, že už nemá na to či ono, a to i když by to samozřejmě nutně potřeboval. Peněženka i kapsy jsou prázdné, na účtu není třeba už ani koruna, ba dokonce může mít někdo takový i přečerpanou kreditku, vyčerpaný kontokorent a tudíž zoufalou finanční situaci.

A co teď s tím? Když někdo peníze nemá a nedokáže si je v takové chvíli ani vydělat, je obrat k lepšímu zdánlivě málo pravděpodobný, ne-li přímo nemožný. Zejména pokud se někdo takto osudem zkoušený pokusí získat půjčku od banky a tam se dozví, že ani na tu nemá nárok, protože není bonitní.

peněz jako smetí

Ale zoufat bychom si my lidé ani v podobné situaci neměli. Je tu přece ještě americká nebankovní hypotéka Hypotéka bez registru, a u té je leckdy naděje, že ji člověk v nouzi dostane, i když jinde neuspěl. Protože ta se nabízí výměnou za zástavu nemovitosti, a taková nemovitá záruka umožňuje půjčit i těm, kdo mají nízký příjem, záznam v registrech dlužníků a další problémy.

O takovou nebankovní hypotéku se prostě zažádá a i ten, kdo to viděl doposud černě, může velice rychle potřebné peníze dostat. Není to problém. A s takovými penězi se pak dá leccos napravit, dá se s nimi opět nastartovat normální život.

Jsou-li s podnikáním problémy

Soukromé podnikání není vždy jenom samé štěstí. Toto přináší nejednou i skutečně nemálo problémů, jež jsou klidně i jenom velice obtížně řešitelné, ne-li přímo neřešitelné. A co takové problémy obnášejí? Často, ne-li v naprosté většině případů, nedostatek peněz.

V soukromém podnikání se prostě někdy něco nepodaří a v důsledku toho se pak soukromník potýká s nedostatkem finančních prostředků. A nemá-li jich dost, co si má vlastně počít? Jak to má zaonačit, aby navzdory nedostatku dokázal financovat všechno, co je financovat zapotřebí?

exotické peníze

Často se na to dá nalézt jen jedna jediná odpověď. Takový člověk si prostě musí vzít půjčku. A to takovou, která ho pochopitelně pokud možno co nejméně zatíží, kterou zvládne nejen využít, ale i splatit.

Ale kde takovou pomoc nalézt? Podnikatel v nesnázích se sice může obrátit na leckterou z našich bank, jenže stane-li se tak, často kvůli svým ekonomickým těžkostem neuspěje a nedostane ani korunu. Protože se v bankách nepůjčuje těm, u nichž hrozí reálné nebezpeční nesplácení.

A tak je záhodno najít takového poskytovatele půjček, kterému nevadí třeba ani nízké žadatelovy příjmy, ani nepříjemné záznamy v registrech dlužníků a další nedostatky. A tím je často jedině nebankovní společnost.

různé bankovky

Když se zoufalý podnikatel obrátí na nebankovní sektor, může mít štěstí, jaké by ho v bance nepotkalo. Třeba taková hypotéka bez doložení příjmu dobře poslouží komukoliv, kdo potřebuje peníze, i když má tento daleko do ideálu. U ní se totiž ručí za splácení zástavou dlužníkovy nemovitosti. A když je taková zástava vyřízena, půjčí tu komukoliv, kdo si je jist, že to zvládne. Protože kdyby to nezvládnul, zaplatí se jeho dluh onou nemovitostí.

A tak se nikdo z podnikatelů nemusí přímo panicky bát, co se stane, dojdou-li mu někdy peníze. Protože v takovém případě se peníze vypůjčí u nebankovní společnosti a je klid.

Jaký typ rekreačního objektu je vhodný právě pro vás?

Mít kam utéct

Současná pandemie nás chtě nechtě zavřela doma. Na jaře přišla radikální opatření takřka ze dne na den a nikdo moc neprotestoval. Postupně se vše uvolnilo a jako by snad nikdo nepočítal, že přijde další vlna. Na podzim udeřila v plné síle a my jsme se opět ocitli zavření, nicméně do přírody a na chatu odjet můžeme. Možná vás právě situace z jara přiměla přemýšlet o tom, zda by nebylo fajn mít kam utéct z městského bytu. Někam, kde budete moct vystrčit nos z domu, a nadýchat se čerstvého vzduchu, aniž by vám hrozila pokuta. Pojďme si říct, jak správně vybrat místo pro úprk z města a od běžných starostí všedních dní.

Koupit „hotovou“ nebo stavět

Obě varianty mají svá pro a proti, jako každá věc na světě. Hotovou budete mít k dispozici okamžitě, ale asi vás čekají drobné úpravy, aby byla dle vašich představ.

mobilní_dům

Pokud se rozhodnete pro stavbu, chvíli potrvá, než získáte všechna povolení a samozřejmě ani stavba není za měsíc hotová. Nicméně bude dle vašich představ, přesně jak ji máte vysněnou. Předem udělejte rozpočet a zároveň si sepište všechna pro a proti obou variant. Ještě existuje i třetí varianta, pořídit si mobilní dřevostavbu. Cenově je přijatelná a můžete ji obývat téměř hned. Důkladně vše proberte s partnerem i s dalšími členy domácnosti, kteří budou chatu navštěvovat a podílet se na jejich nákladech. Není totiž špatné pořídit si rekreační objekt například se sourozencem, pokud si rozumíte a víte, že jste schopni se domluvit na termínech, kdy budete chatu obývat vy a kdy naopak sourozenec. Každý potřebuje pro svůj pocit klidu a relaxace něco jiného.

výhled_na_rybník

Důležité detaily

Někdo preferuje výhled na rybník, někdo praskání dřeva v krbu, někdo zase vůni lesa. A podle toho vybírejte i místo, kde vaše chata bude. Důležité je, abyste se tam cítili dobře. Získáte oázu klidu v dnešním chaotickém a uspěchaném světě. Hodně štěstí při výběru.

Jak by měla vypadat domácí pracovna?


Živíte se prací na volné noze, a jsou tak vaše dny vyplněny stabilní prací z domova? Ať už je vaše pracovní náplň kreativní, analytická nebo trávíte celé dny u počítače, ve všech těchto případech jistě po čase zjistíte, že práce z domova má svá úskalí. Jistě není úplně možné a ani příjemné pracovat například v obývacím pokoji u konferenčního stolku, ani u jídelního stolu, a už vůbec ne v ložnici. Bohužel, ač se to může zdát jako dočasné příhodné řešení, tyto prostory jsou vyčleněny pro jiné aktivity v domácnosti, než je vaše práce, a po čase vám i vašim blízkým může začít překážet vaše práce a věci, které k ní jsou potřeba, a které se nejspíš začnou nacházet po celé domácnosti.

pracující muž

Tohle si žádá radikální řešení! Potřebujete domácí pracovnu. Oddělenou místnost, kterou budete moci využívat výhradně ke své práci. Budete zde mít klid na všechny činnosti, které je potřeba vykonávat v ničím a nikým nerušeném prostředí. Největším benefitem je, že stejně jako běžní zaměstnanci odcházejí z kanceláře a po zavření dveří mohou odložit pracovní starosti, budete i vy moci nechávat své pracovní povinnosti zavřené v oné místnosti a nebudete na ně muset myslet po zbytek dne – nebudete je totiž mít neustále před očima.

Pracovna má i další benefity kromě klidu pro vás i vaše blízké a pro to, že můžete díky ní oddělit práci a osobní život. Pracovnu si můžete do podlahy po strop zařídit tak, abyste v ní mohli opravdu efektivně fungovat. Ideální je samozřejmě začít s vhodným pracovním stolem a pohodlnou židlí. Pořídit si jistě můžete také nezbytné ergonomické pomůcky, abyste předešli bolesti zad, hlavy a rukou, pramenících ze špatného sezení a nesprávného držení těla.

pracovní stůl

Kromě sezení u stolu můžete využít prostor pracovny i na jiné záležitosti, jako je například plánování vašich pracovních úkolů – vyrobte si originální chytrou nástěnku se všemi vašimi cíli, krátkodobými i dlouhodobými, a postupně si odškrtávejte a zaznamenávejte progres, kterého se vám daří dosahovat. V rámci časové osy můžete sledovat, co se vám povedlo a kde je naopak potřeba více zabrat.

Nevíte-li si rady s nábytkem a výzdobou vaší domácí kanceláře, obraťte se na profesionálního bytového designéra. Uvidíte, že nebudete litovat!

Nejzajímavější povolání

Pokud dennodenně chodíte do stále stejné práce, která Vás nebaví, unavuje a přemýšlíte nad změnou, podívejte se na pár povolání, kterými se někteří lidé živí a berou za to několika násobně více než většina lidí u nás. Pokud chcete, aby Vás Vaše zaměstnání bavilo, podívejme se společně na to, jaké povolání by Vás mohla bavit!
 muž na tobogánu

  1. Rádi se koupete? Jste fanoušky aquaparků? V tom případě pro Vás máme práci jako dělanou. Existuje několik lidí, kteří se živí právě tímto oborem. Představte si, že máte vstup do všech možných aquaparků zdarma, a nejen to! Za to, že budete testovat kvalitu a záživnost tobogánů, atrakcí, budete dostávat zaplaceno. Není to žádná malá částka, výplaty těchto zaměstnanců se pohybují okolo 60 tisíc.

 

  1. Ruku na srdce, kdo z nás si rád nepospí, myslím, že takových lidí moc nenajdeme. Pokud jste rození spáči, existuje pro Vás také perfektní povolání. Vašim úkolem bude v podstatě jen jedna jediná věc, spát. Existují dva způsoby této obdobné práce. Pokud chcete vydělávat více, necháte se například na tři dny uspat, a specialisté budou sledovat Vaši tepovou frekvenci nebo mozkovou aktivitu. Za tento úkol dostanete až 60 tisíc. Pokud Vám stačí pár šlofíků, můžete testovat matrace, za to si můžete měsíčně vydělat až 30 tisíc.

 

  1. No řekněme si, kdo z nás rád jezdí metrem či tramvají, ještě k tomu, když je přeplněná. Pokud tomuto způsobu nefandíte a máte radši své místo, můžete tomu pomoci, když budete dělat práci, jako jeden muž v Číně. Ten se živí tím, že takzvaně namačkává lidi do vlaku. Stará se o to, aby každý měl v určitém dopravním prostředku své místo, neponičil si kabát nebo zavazadlo.

 spící žena

  1. Pokud jste klidný typ člověka, nevadí Vám postát si někde ve frontě, můžete za takto ztracený čas dostávat ještě zaplaceno. Existuje zaměstnání, kde si Vás může člověk jednoduše objednat, a vy za něj právě vystojíte nějakou frontu, zařídíte papírování a dostanete zaplaceno.

Pravidelná péče je důležitá

Většina lidí si http://w5.siemens.com/web/cz/cz/corporate/portal/home/o_nas/pages/hodnoty.aspx myslí, že stačí, když do bazénu dodávají dostatek chloru a všechno bude fajn, ale tak tomu bohužel není. Bazénové zařízení a hlavně voda v něm obsažená, vyžaduje větší pozornost. Ano, samozřejmě, že dostatečná chlorace je důležitá, aby bazénová voda byla zbavena bakterií a mikrobů, ale je potřeba sledovat i další faktory. Je důležité pravidelně provádět kontrolu bazénové vody za pomocí kvalitních a spolehlivých testerů, které Vám ukazují nejen obsah chloru ve vodě, ale také hodnoty PH vody.

modrá dovolená

Tento druhý faktor je také velmi důležitý pro správnou údržbu bazénové vody. Pokud je v nerovnováze, tedy přesněji řečeno, pokud se zvýší, tak mohou nastat problémy v podobě řas, díky kterým se Vaše bazénová voda změní v nevzhlednou ke koupání se nehodící břečku a Vy budete potřebovat přípravek ph minus, který dané hodnoty zase sníží zpátky do těch správných mezí.

Přípravek PH minus je dobré mít v zásobě i v případě, že ošetřujete bazénovou vodu za pomocí tak zvané salinizační jednotky. Elektrolýza slaného roztoku, která v tomto zařízení probíhá, totiž samovolně zvyšuje tento faktor a tak by se také mohlo stát, že se Vám v bazénu začne objevovat zelený slizký potah na stěnách a dně bazénu a Váš bazén by byl nevhodný ke koupání. Řasy nejsou jen nevzhledné, ale také mohou způsobovat spoustu zdravotních problémů.

vykopaný bazén

Přípravek PH minus vyrovnává hodnoty tohoto faktoru do správných mezí, a proto je důležité jen používat preventivně a ne jen v případě, že jste zjistili jeho nedostatek za pomocí kontroly testerem, anebo až v případě, kdy se Vám začnou objevovat ve vodě řasy. Navíc, pokud už se Vám v bazénu objeví řasy je potřeba použít přípravek proti řasám, tak zvaný algicid a bazén velmi dobře očistit a řasy mechanicky odstranit za pomocí bazénového vysavače či kartáčů a filtrace.