Když chcete svůj stroj nějakým způsobem vylepšit, určitě zpočátku hledáte nějakou nepříliš náročnou cestu. Co koupit nové rukojeti? Nebo třeba nalakovat některé prvky na svém stroji? Pokud vám tohle přijde málo, pak je dobré popřemýšlet i o výměně páček. Ty jsou na motocyklu používány opravdu často, dalo by se říct, že naprosto pořád. Používáte je při rozjezdech, při brždění či řazení rychlostních stupňů, a proto jde o velmi významné prvky.

páčky

Mějte na paměti, že tyto prvky jsou poměrně časným problémem při pádech. Stačí totiž špatně spadnout, a páčka se může velmi nešikovně zlomit, a to i takovým způsobem, že vás zraní. Pokud byste chtěli takové situaci předejít, pak se vám určitě zalíbí páčky na motorku, které je možné ohnout. To pomůže nejenom při pádu, ale také při různých úpravách nebo údržbě stroje.

Stačí vědět, co přesně chcete

Je zřejmé, že pro cestovní stroj budete vybírat odlišný prvek než pro závodní nebo sportovní. Faktem však zůstává, že pro svou osobní spokojenost budete potřebovat sortiment, na který se budete moci stoprocentně spolehnout. Proto se nebojte, a pokud máte zájem o nějaký nadstandardní prvek, určitě do něj zainvestujte, popřípadě si jej nechejte objednat. Bude to pro vás opravdová radost mít na svém stroji něco, co má skutečný smysl, což páčka na motocykl rozhodně je, pokud je vybraná správně.

Co všechno může páčka ovlivnit?

Vzhled – velmi často základní důvod, proč lidé do tohoto prvku investují
Funkčnost – pro skutečné závodníky má vliv i samotný tvar
Údržbu – při možnost ohnutí je výhodné mít tento prvek na svém stroji
Bezpečí – ohýbací varianta je bezpečnější a vydrží na stroji déle

páčky na motorku

Hledáte-li opravdu kvalitní obchod, kde byste mohli pro svůj stroj vybrat to nejlepší, pak věřte tomu, že nejlépe se vám bude vybírat na internetu, a to i přesto, že zakoupený produkt nebudete moci hned na svém stroji vyzkoušet.