Dlouhá léta u jednoho zaměstnavatele vás po čase přestaly uspokojovat. Nejednou jste toužili po nové výzvě, po tom posunout se dál a naučit se něco nového. Zároveň jste si uvědomovali, že by vám vyhovovala i větší volnost pracovní doby, jelikož se vám nejlépe pracuje ve večerních hodinách a brzké ranní vstávání vás velmi obtěžuje. Bylo to snadné rozhodování. Pustíte se na dráhu soukromého podnikání. První otázku, a to podnikatelský plán, už máte vyřešenou. Několik let toužíte po vlastním obchodě, a dokonce už znáte i jména svých prvních zákazníků. Teď je třeba se postarat o veškeré formální náležitosti, aby vaše podnikání bylo řádně úředně posvěceno. Určitě nechcete podnikat pod svým vlastním jménem a vystavovat se riziku, že za závazky budete ručit celým svým majetkem. Je mnohem praktičtější založit společnost s ručeným omezeným a svěřit fungování svých obchodů pod její záštitu.

peníze do začátku

Jednoduché zakoupení
Tušíte, jak se taková společnost zakládá? Jak dlouho budete muset čekat, než budete moci podepsat první smlouvu a splnit první objednávku? Které úřady budete muset kontaktovat a které formuláře je třeba předložit? Vůbec si s takovými starostmi nemusíte lámat hlavu. Všechny tyto informace už jsme zjistili za vás a postarali se tak o to, aby start vašeho podnikání byl bez komplikací a co možná nejrychlejší. I společnost s ručením omezeným si můžete koupit. Vyhnete se tak prodlevám při startu podnikání. Připravili jsme pro vás seznam společností, které jsou řádně založeny a čekají na vás, svého budoucího majitele.

podpsání smluv

Ready made společnost představuje nejrychlejší možný start vašeho obchodu. Svou novou společnost už máte vybranou, teď nás jen kontaktujete a my vám zodpovíme veškeré vaše otázky a rozptýlíme vaše možné obavy. Již brzy budete v naší kanceláři podepisovat dokumenty ohledně vlastnictví vaší nové obchodní značky a jen pár dní vás dělí od skutečného začátku podnikatelské kariéry. Ať je úspěšná!