Mám moc ráda módu a taky se hodně ráda oblékám. A jsem žena, tak si to taky ode mě přeci asi očekává. I když třeba můj bratr má taky rád oblečení. On opravdu má rád džínové bundy a kožené kalhoty. Vy se možná jistě smějete, ale já se vám nedivím, protože já se někdy tomu směji taky a moje máma občas se přidá. Jenomže bratr se zhlédl v nějaké hudební skupině, která se takhle obléká. Ani nevím, kde to módu asi kupuje, ale nejspíše taky na About you, kde je sleva dvacet pět procent. Já jsem tam naposledy na About You koupila krásnou zimní bundu, takovou dlouhou černou.

Mám ráda sportovní módu.

Protože mám ráda dlouhé zimní bundy, ráda chodím pěšky na zimní procházky, takže mi aspoň není zima. A nejlepší je, když na About You je sleva dvacet pět procent. Vy si možná myslíte, že je to málo, ale když uděláte opravdu velký nákup na About You, tak se ta sleva opravdu lehce pozná. Někdy sleva opravdu tak výrazná, že se to vyplatí opravdu koupit. A nyní, když budou ty Vánoce, tak se samozřejmě vyplatí kupovat oblečení již v předstihu.

Mám ráda dlouhé bundy.

Kolikrát se mi totiž bohužel stalo, že jsem si kupovala na online obchodu nějaké hračky a taky oblečení, které potom před Vánocemi byly totálně vyprodané. Takže jsem opravdu pak nenašla tu správnou velikost, kterou jsem potřebovala. Takže si myslím, že pokud chcete nakupovat kvalitní a moderní oblečení, tak se nezapomeňte podívat na webové stránky třeba about You, kde je většinou sleva dvacet pět procent. Myslím si, že si tam jistě vybere každý. A pokud tam uvidíte skvělou slevu, kde bude slevě dvacet pět procent, tak to jistě využijte, protože tohle není akce napořád. Já sama jsem tuto akci jednu prošvihla a dodnes toho lituji, protože jsem tam měla vyhlídnuté jedny krásné boty, které potom ani nebyly v mé velikosti. Kdo váhá, tak většinou potom všechno obrečí. Tak využijte about you slevu 25 Zeleneslevy procent.