Vždycky jsem měla ráda informační technologie. Informační technologie je opravdu zajímavá a zvláštní tím, že ji využívá opravdu mnoho lidí. A víte vůbec, co to je? Informační technologie je o tom, když třeba máte doma počítač a zajímáte se o něj. A já doma samozřejmě počítač mám, a to včetně notebooku a taky tabletu. A abych pravdu řekla, tak jsem jednou stalo, že se mi počítači tablet úplně zaviroval. Vůbec jsem nevěděla, jak se to mohlo stát a byla jsem opravdu hodně naštvaná. Takže jsem řekla svému příteli, jestli by mi tohle nemohl opravit, protože jsem vůbec nemohla pracovat online z domu.

Taky pracuji z domu.

Taky bylo opravdu špatné, že moje děti se nemohly učit přes počítač. Byla zrovna taková ta korona krize, že se každý učil doma přes počítač. Takže bylo velice smutné, že se nám počítač ani tablet vůbec nešel. Děti z toho byly velice nešťastné a já taky, protože jsem takhle přišla zbytečně o velké peníze. Děti v se zameškaly opravdu spoustu hodin do školy, protože se nám všechno podařilo spravit asi až po deseti dnech. A vůbec nevím, jak by se nějaký virus v počítači a v tabletu vzal, takže příště už jsem si dala veliký pozor, jaké soubory otevírám.

Můj počítač byl zavirovaný.

Nakonec z dětí to vylezlo tak, že děti si hrály nějakou hru na počítači, takže tím asi otevřely i nějaký vir. Takže už rozumím, že informační technologie není jenom o zábavě anebo vědomostech na počítači, takže stačí otevřít nějaký špatný soubor a ihned máte zavirovaný počítač. Myslím si, že to byl trojský kůň, a ještě jeden malware, ve kterém se vůbec nevyznám, takže jsem nakonec ráda, že mi to pan opravář zpravil. A jsem taky přišla o další dva tisíce korun za opravu počítače a tabletu, ale nakonec jsem ráda, že moje děti učivo dohnaly a já jsem si vydělala peníze rychle zpátky. Taky jsem potom jsem pracovala od rána do večera.