Přemýšlíte o netradiční dekoraci vašich podnikatelských prostor, hotelu, restaurace, nebo vašeho obydlí či zahrady? Ztrácíte se v záplavě široké nabídky rozličných tvarů, barev, stylů leckdy až kýčovitých doplňků? A přitom vaše vize je zcela jasná, odlišit se a mít dekoraci nevšední a lahodící oku. Nespokojte se se všedností! Nabídka je opravdu široká a přijde chvíle, kdy bloudíte po obchodech a internetových stránkách a rezignovaně si řeknete tak třeba „Aspoň tohle“. A to je přesně ono! Co je Aspoň Tohle? odpověď právě pro vás. Úžasný, umělecky zpracovaný design z trvanlivého materiálu, betonu, skla, kamene. Přesně to, to z vašich prostor udělá nevšední podívanou nejen pro vás, ale i vaše známé či hosty. Přesně to, co vás udělá jedinečnými.

betonové umění

Šestice mladých a nadšených umělců – sochařů, řemeslníků a designerů, kteří svým novátorským přístupem boří zaběhnuté a někdy až nudné stereotypy. Svým netradičním přístupem dokáží do svých výrobků vdechnout kouzlo umění, elegance a praktičnosti. Společně s výstižným názvem je, např betonové vnitřní osvětlení „Tämhleto“ doslova chloubou vašich prostor. Ale kategorie jejich produktů je rozhodně pestřejší. Obyčejný květináč v jejich pojetí a zpracování je prostě dokonalý a nevšední. Hra tvaru a barev dávají punc luxusu a odlišnosti. A přitom, dalo by se říct, obyčejný, beton.

beton elegance

Neobyčejný a nevšedně zpracovaný, protože v rukou těchto umělců se i obyčejná mísa s názvem „Manta“, konkrétně dílo sochařky Veroniky Durové, promění úžasný pohled na Mantu Obrovskou, plující z hlubin moře přímo na vašem stole. Ale výběre osvětlením a mís to rozhodně nekončí. Vázy, květináče, a dokonce i šperky z rukou těchto úžasných tvůrců mohou zdobit právě vaše prostory.

Aspoň Tohle rozhodne není rezignací na vaše náročné potřeby a vkus. Naopak, je to cesta, jak se odlišit a ukázat vaši eleganci a smysl pro krásu prostřednictvím dekorací a doplňků z této nadčasové dílny.