Je opravdu hodně potravinových doplňků, které člověk může užívat. A je také opravdu hodně potravinových doplňků anebo také léků, kdy člověk užívá tyto potravinové doplňky kvůli tomu, aby byl krásnější anebo zdravější a nebo aby podpořil své zdraví. Abych se přiznala, také já užívám různé potravinové doplňky. Potravinové doplňky jsem užívala hlavně kvůli tomu, že jsem trpěla velice často na ekzémy. Takže si jistě dokážete představit, jak opravdu hodně mě to trápilo, protože nejenom to svědilo, ale bylo to také velice esteticky jinak pěkné. A protože mi bylo sedmnáct let, tak je opravdu pochopitelné, že mě to moc vadilo.

Kolagen zpevní kůži.

Také se mi kolikrát stalo, že se mi začaly smát děti, takže opravdu to vždy bolelo u srdce. Naštěstí jsem tohle všechno vyléčila skvělými potravinovými doplňky. Později, když už jsem byla starší a ekzémy ustoupily, tak jsem zase chtěla mít pevnější pleť a krásné vlasy. Protože moje vlasy a nehty už nebyly nejlepší, proto jsem začala užívat kvalitní živý kolagen. Protože opravdu hodně se mi lámaly vlasy a nevěděla jsem proč. A moje kosmetička mi doporučila užívat právě ten živý kolagen. A to přímo mořský kolagen, který je prý opravdu nejvhodnější a také nejvíce kvalitní.

Kolagen je na krásnou pleť.

Byla jsem opravdu překvapená, protože jsem o tom, a ještě vůbec neslyšela. Proč mi to třeba neřekla mají dermatoložka? Proto jsem taky chodila na dermatologii kvůli slabým nehtům, ale nic moc nezabralo. Poradili mi z webové stránky orcacollagen.cz právě tento živý kolagen, který je prý opravdu nejlepší. A to bych nebyla já, abych to nevyzkoušela. Samozřejmě, že jakmile mi tento kolagen přišel domů, tak jsem byla úplně nadšená. Opravdu tento kolagen byl jeden z nejlepších. Ani jsem netušila, že mi takhle pomůže. Během asi tří měsíců jsem měla silnější a pevnější nehty a také se mi přestaly třepit nehty a vlasy. Ani nevíte, jak moc mě to potěšilo, protože konečně jsem měla větší sebevědomí a bylo mi lépe než předtím.