Také se marně snažíte dosáhnout na hypotéku? Získat dostatek peněz na bydlení, které jen málokdo nosí po kapsách, může být pořádně tvrdý oříšek. Ceny nemovitostí strmě rostou, a spolu s nimi i sazby hypoték. Zkrátka všechno zdražuje, a ještě navíc jsou stále přísnější i podmínky, za kterých můžete takovou půjčku získat. A právě tato kombinace je pramenem zoufalství celé řady lidí, kteří touží po bydlení pod vlastní střechou, ale nemohou si ho dovolit, prostě proto, že nemají dostatek peněz, a půjčku jim nikdo nechce dát.

house-keys-4521073_640

Pravda je, že investice do vlastního bydlení se vždycky vyplatí. A to i v případě, kdy si na něj musíte půjčit. Získáte majetek, který bude mít nezanedbatelnou hodnotu. Naopak když setrváte v nájmu, peníze, které do něj investujete, se prakticky ztratí.

Navíc, mít na krku drahou hypotéku je poměrně riziková záležitost. Nejenže vás bude desítky let trápit a neustále vám ukusovat z domácího rozpočtu, ale k tomu si nikdy nemůžete být jisti tím, zda o své bydlení nakonec nepřijdete, protože nebudete z nečekaných důvodů schopni svou půjčku splácet. I takové neštěstí se může stát.

Proto je tím nejlepším řešením, koupit si takovou stavbu, na kterou máte našetřeno dostatek peněz. A pokud jsou vaše úspory opravdu zanedbatelné, můžete celou věc vyřešit jen malým úvěrem. Něco takového je u klasických zděných staveb naprosto nemožné, protože jejich cena atakuje několik miliónů korun, a pod tři milióny se ani s tím nejmenším domkem nedostanete. Ovšem pokud se spokojíte s menší podlahovou plochou, pak je zde pro vás mobilheim od Top-mobilnidomy, který si můžete koupit už za jeden milión korun! A to je nabídka, která rozhodně stojí za úvahu!

key-96233_640

Tím spíše, když na své bydlení spěcháte. V tomto domě můžete žít již za několik týdnů od jeho objednání, takže na stěhování nebudete zbytečně dlouho čekat. Můžete ho nechat postavit kdekoli a obejdete se i bez stavebního povolení.