Už odmalička se nám vždy někdo líbil a po někom jsme klidně i tajně toužili. Máme přeci vrozené, že si chceme někoho najít a být s ním, ať už to je chlapec, nebo dívka. Věřím, že úplně každý, kdo si čte tento článek, již nějaký vztah zažil. Takový vztah pro něj mohl mít spíše kladný vliv, protože se z něj mohl ponaučit či získat spousty nových zkušeností, které využije k příštímu úspěšnému vztahu. Pro jiné však mohl mít účinek úplně opačný, mohl ho doslova zničit a změnit mu úplně kompletně život. Přeci jen, pokud někdo někoho opravdu hodně miluje a ta druhá osoba to s ním prostě ukončí, není to nic pěkného a jednoduchého. Spousta lidí poté upadne do depresí a někteří mají chuť si i nějak ubližovat, a toto jsou poté již extrémní situace, které je potřeba řešit.
láska z kostek

A pokud jste ještě nikdy žádný vztah neměl, nic si z toho nedělejte, protože to samo přijde a sám mohu říct, že pokud si chvíli počkáte, bude Váš vztah lepší, jelikož čím jste starší, tím jste rozumnější.

Někteří lidé preferují vztahy spíše volnější, tím je myšleno, že buď nemají žádné zábrany a mohou si dělat, co chtějí, a jejich milovaná osoba jim do toho vůbec nic neříká, nebo že s nikým daná osoba oficiálně není, ale užívá si, s kým se mu zachce.
Jiní naopak preferují vztah vážnější, příklad předtím se týkal spíše mladších lidí, vážnější vztahy se již týkají spíše dospělejších osob, které na nějaké velké užívání nemají kvůli práci již tolik času a spíše se chtějí usadit a vytvořit si rodinu. V takovém vztahu si jsou partneři plně věrni a v podstatě vše podnikají společně. Takovýto vztah nejčastěji zakončí svatbou.
potetované ukazováčky

Ať už jste pro jakýkoliv typ vztahu, vždy má vše své výhody i nevýhody. Ve vážnějším vztahu stává, že pokud to jeden z partnerů nějak ukončí, druhou osobu to může přímo zničit, kdežto u volnějšího vztahu se toto příliš často neděje, a pokud to jeden z partnerů ukončí, nic tak hrozného se nestane.

A co Vy, jaký preferujete typ vztahu? A měli jste vůbec někdy nějaký?