Jaro zavítalo do našich zahrad a zahrádek a máte-li děti, možná na nich něco chybí k úplné radosti našich ratolestí. Pokud ještě nemáte dětskou trampolínu, je nejvyšší čas začít ji shánět a darovat ji dětem třeba jen tak anebo je překvapit na „Den dětí“, který tu bude již zanedlouho. Den dětí je svátkem, na který se všechny dítka těší, s jakým dárkem je rodiče překvapí.

A taková dětská trampolína https://www.goodjump.cz/detska-trampolina-s-ochrannou-siti, to je přímo bomba radosti, která exploduje, jen co ji vaše děti spatří postavenou na zahradě před domem.

děti trampolína

Tato „skákací radost“ je skvělým doplňkem všech dětských „hraček“. Nejen, že vždy podle radostného výskotu poznáte, kde se vaše robátka právě nacházejí, ale je i zcela bezpečná a splňuje všechny podmínky pro rozvoj zdraví vašich dětí. Neboť skákáním a poskakováním na pérovací trampolíně se vaši potomci učí se větší stabilitě, získávají přesnější odhad, protože přece jen musí neustále sledovat, kam dopadnou a odhadnout tak správné místo odrazu a dopadu.

Krom toho všeho při hraní stoupá adrenalin s nadšeným pokřikováním mezi skákajícími dětmi. Zároveň posilují své leckdy zlenivělé svaly, pokud dosud jen volný čas trávily před obrazovkami monitorů svých počítačů, tabletů a smartphonů. Dostávají zdravě zabrat lýtkové a stehenní svaly, posilují paže i zádové svaly. Mezi poskakujícími nadšenými kamarády probíhá endorfinová soutěž.

skákající chlapec

Při fyzické aktivitě spojené s duševním uspokojením totiž stoupá automaticky hladina hormonů dobré nálady, tak zvaných endorfinů, které se vyplavují do těla. A kdo toto zažil, například maminky po vydatném cvičení, pak si jistě dokážete představit, co zažívají vaše děti.

A který rodič by nechtěl dopřát svým nejmilejším radost, veselí, bezpečnou zábavu, kterou mohou prožívat i pod vaším skrytým dohledem!