Máte příliš malé auto a nutně potřebujete převést větší nábytek, či vybavení do nového domu? Zkuste vyzkoušet osvědčenou firmu na trhu, která se už dlouhé roky zabývá přímo pronájmem dodávek a větších vozů. Nejlevnější půjčovna dodávek Brno, Vám poskytne automobil, který si sami vyberete a to za velice nízké ceny.

půjčovna (2)

Tato firma nabízí velký sortiment vozů, za kterých si vyberou i nejnáročnější zákazníci. Díky vozům nejrůznějších rozměrů, si můžete vybrat dodávku s korbou, s 9 místy k sezení, či mrazák nebo valník. Na webových stránkách se můžete podívat přímo na specifikace každého vozu zvlášť. Dozvíte se zásadní informace ohledně parametrů vozidla, rozměrech, či dokonce cenu. Mimo jiné je u dodávek napsáno, s jakým řidičským průkazem ho můžete řídit a kolik je míst v daném automobilu k sezení. U dodávek je také vypsáno, zda jsou vybaveny klimatizací, či mají nezávislé topení, ba dokonce, záznam o teplotě v mrazácích.

půjčovna

Vůz lze jednoduše rezervovat na webových stránkách pomocí rezervačního formuláře, do kterého stačí doplnit pouze základní informace. Bude potřeba vyplnit den, kdy chcete automobil využít a datum vrácení vozu. Poté si pouze vyberete automobil, který Vám vyhovuje nejvíc, a máte hotovo. Mimo to Vám okamžitě vyjede předběžná cena, kterou za pronájem vozu zaplatíte. Samozřejmostí je také pojištění vozu, dálniční známka zdarma a zabezpečení vozu pomocí GPS. Mezi další výhody patří také parkování vašeho vozu přímo v jejich areálu, či zapůjčení stěhovací techniky. Využít dodávku můžete ke stěhování, při přepravě osob, či na převoz materiálu na stavbu, či k zákazníkovi.

Pokud tedy potřebujete něco převést, nebo přestěhovat celý byt, neváhejte a pronajměte si dodávku, podle vašich představ. Zaručeně nebudete litovat a ušetříte si čas i námahu. Proto neváhejte a zarezervujte si dodávku už dnes.